top of page

 

 

Nasza Nowa strona www 

www.domnawczasy.pl

Dom Na Zaciszu

             Dom Na Zaciszu znajduje się na zboczu góry Ochodzita. Dwieście metrów od domu znajduje się wyciąg " Szańce ". Mimo iż budynek jest nieopodal lasu to do centrum Koniakowa można dotrzeć podczas dziesięciominutowej przechadzki. Miejsce parkingowe pod domkiem. W domu znajdują się 4 pokoje. Na piętrze 2 pokoje dwuosobowe z dostawkami i 1 pokój czteroosobowy. Na parterze czwarty pokój również czteroosobowy. Każdy pokój posiada balkon. W domu mieszczą się 3 łazienki. Dwie na piętrze i jedna na parterze.  
        Duża kuchnia z pełnym wyposażeniem (mikrofalą, lodówka, piecem i piekarnikiem) jest otwarta na jadalnię (duży stół i 12 krzeseł). W domku znajdują się : stół pin-pongowy, piłkarzyki, mini siłownia, SAUNA, duży taras z widokiem na Barania Górę. Dużo miejsca do zabawy dla dzieci  na placu zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica z zabawkami), większość zabawek na zimę przenosimy do domu. Duża wiata grillowa z wędzarnią.

Nasza agroturystyka ma 10 % zniżki na karnet wyciągu : "Złoty groń", " Szańce"

Kliknij, aby powiększyć

            Do dyspozycji gości oddane są również dwa nowe apartamenty. Dom na Zaciszu został rozbudowany o drugą, bliźniaczą część. W każdym z apartamentów znajduje się salon, dwie sypialnie dwuosobowe, oraz łazienka z aneksem kuchennym. W salonie rozkładane sofy przez  co apartament może pomieścić 6 osób. Poniżej apartamentów goście mogą korzystać z dużej kuchni z pełnym wyposażeniem i jadalnia. Apartamenty połączone są z Domem na Zaciszu, dzięki czemu goście mają również dostęp do stołu pin-pongowego, piłkarzyków, mini siłowni, sauny, bilardu.

Kliknij, aby powiększyć

Dom Górala

          Dom Górala znajduje się 500m od Centrum Istebnej. Na zboczu Złotego Gronia, gdzie zlokalizowane również są 2 wyciągi kanapowe. Miejsce parkingowe pod domkiem. Domek mieści się w ogrodzie owocowym 30m od gminnej drogi obok dwóch potężnych lip. W domku znajduje się jeden duży pokój dla czterech osób. W pokoju jest stół, kominek oraz dwie kanapy które można rozłożyć. Na górnym piętrze są dwie jedynki i sofa dwuosobowa do spania. Jedna łazienka z prysznicem. Aneks kuchenny (kuchenka gazowa, mikrofala, zlew, naczynia i garnki). Domek ogrzewany jest tradycyjnym pięknym kominkiem kaflowym. Huśtawki dla dzieci w ogrodzie oraz miejsce na grilla obok ogrodu. Nasza agroturystyka ma 10% zniżki na karnet wyciągu"Złoty groń".

Kliknij, aby powiększyć

bottom of page